test

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

Α1-Α-Όμιλος


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4
22.30 Kings B.C. – Red Hot Chilli Hoopers (ΝΗΑΡ ΗΣΤ) (11ης)

ΤΕΤΑΡΤΗ 18/4
22.30 Χώματα – Φωκιανός (ΝΗΑΡ ΗΣΤ) (11ης)

ΠΕΜΠΤΗ 19/4
22.15 Άφοβος – Γ.Α.Σ.Τ. (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ) (11ης)

22.30 Ρεμπελιακός – Τριπόντιοι (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) (11ης)
Α1-Β-Όμιλος


ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4
20.30 Σφυριά – Red-dicolo (ΣΙΠΥΛΟΥ) (11ης)
ΤΡΙΤΗ 17/4
22.30 LA Hipsters  – C-Drifters (ΣΙΠΥΛΟΥ) (11ης)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/4
22.30 Στιγκιντριακοί – Dirtus Bologna (ΣΙΠΥΛΟΥ) (11ης)

Dynamic-League-Α-Όμιλος


ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4
22.30 Κένταυροι – Πασατέμπο Kings  (ΣΤ.ΒΕΝΕΤΗΣ)

22.30 Heat B.C. – High Post  (ΣΙΠΥΛΟΥ) (10ης)

Dynamic-League-Β-Όμιλος


ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
17.45 KMC B.C. – Titans (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4
22.15 Ζαππατίστας – Undertakers (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 18/4
22.30 Underdogs – ΟΜΕΚΟ (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
Pigs – Σουβλέηκερς (εκκρεμεί ορισμός)

Challenge-League-Α-Όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
19.15 Angels – The EVO (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4
22.30 Scavs – Ερμής  (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ)

B.C. Abla – Χαμένα Ταλέντα (εκκρεμεί ορισμός)

Challenge-League-Β-Όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
20.30 Ξεφτιλάιζερς – Pick ‘n’ Troll (ΣΙΠΥΛΟΥ)
ΤΡΙΤΗ 17/4
22.15 Havana Rum – Έμπυροι B.C.    (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΠΕΜΠΤΗ 19/4
22.30 Buzzer Βγείτερ – Miners (ΝΗΑΡ ΗΣΤ)

Challenge-League-Γ-Όμιλος

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
20.45 ΑΟ Άνδρου – Lazers B.C. (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4
14.00 ΑΟΘ Legends – ΑΟ Άνδρου (14ης) (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4
22.30 Los Rebels – Gademians (ΝΗΑΡ ΗΣΤ) (7ης)
ΤΡΙΤΗ 17/4
22.30 Ήρεμη Δύναμη – Αστέρας Ευελπίδων  (ΝΗΑΡ ΗΣΤ) (12ης)

Championship-Α-Όμιλος
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
20.30 Anonymous – Τεμπελέηκερς (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) (11ης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4
22.30 Bacardi Tel Aviv – Coffeewaukee Bugs (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΟ) (11ης)

20.30 Paranormal Inactivity B.C. – Team 70s B.C. (11ης)  (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ)
22.00 MyRema State Warriors – Τουβλέικερς (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ) (11ης)

Championship-Β-Όμιλος
ΣΑΒΒΑΤΟ 14/4
19.00 Μπίρι Μπίρι  – Carnavaliers (ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ) (11ης)
ΚΥΡΙΑΚΗ 15/4
21.00 Aces – HPV (ΠΟΛΥΚΛΑΔΙΚΟ) (12ης)

22.00 The Saints – Αρβάλα (ΣΙΠΥΛΟΥ) (12ης)
Championship-Γ-Όμιλος

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4
22.15 Kallithea Pimps – Ακαδημίες Red-dicolo (ΚΑΛΛΙΘΕΑ, Λ.ΚΑΤΣΩΝΗ) (5ης)
ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4
21.00 Halia Mavericks – Desperado (ΣΙΠΥΛΟΥ) (13ης)