test

Διαγραμμα Αγωνιστικων Regular Season

Διάγραμμα Αγωνιστικών Regular Season

A1 – A Όμιλος

Αγωνιστική 1/8

Kings B.C. – Ρεμπελιακός

Χώματα – Άφοβος

Red Hot Chili Hoopers – Γ.Α.Σ.Τ.

Τριπόντιοι – Φωκιανός

Αγωνιστική 2/9

Χώματα – Kings B.C.

Red Hot Chili Hoopers – Ρεμπελιακός

Τριπόντιοι – Άφοβος

Γ.Α.Σ.Τ. – Φωκιανός

Αγωνιστική 3/10

Ρεμπελιακός – Άφοβος

Kings B.C. – Γ.Α.Σ.Τ.

Χώματα – Τριπόντιοι

Red Hot Chili Hoopers – Φωκιανός

Αγωνιστική 4/11

Άφοβος – Γ.Α.Σ.Τ.

Ρεμπελιακός – Τριπόντιοι

Kings B.C. – Red Hot Chili Hoopers

Χώματα – Φωκιανός

Αγωνιστική 5/12

Γ.Α.Σ.Τ. – Τριπόντιοι

Άφοβος – Red Hot Chili Hoopers

Ρεμπελιακός – Χώματα

Kings B.C. – Φωκιανός

Αγωνιστική 6/13

Τριπόντιοι – Red Hot Chili Hoopers

Γ.Α.Σ.Τ. – Χώματα

Άφοβος – Kings B.C.

Ρεμπελιακός – Φωκιανός

Αγωνιστική 7/14

Red Hot Chili Hoopers – Χώματα

Τριπόντιοι – Kings B.C.

Γ.Α.Σ.Τ. – Ρεμπελιακός

Άφοβος – Φωκιανός

Α1 – Β Όμιλος

Αγωνιστική 1/8

Στιγκιντριακοί – Dirty Dozen

Σφυριά – LA Hipsters

Dirtus Bologna – C-Drifters

Butchers – Red-dicolo

Αγωνιστική 2/9

Σφυριά – Στιγκιντριακοί

Dirtus Bologna – Dirty Dozen

Butchers – LA Hipsters

C-Drifters – Red-dicolo

Αγωνιστική 3/10

Dirty Dozen – LA Hipsters

Στιγκιντριακοί – C-Drifters

Σφυριά – Butchers

Dirtus Bologna – Red-dicolo

Αγωνιστική 4/11

LA Hipsters  – C-Drifters

Dirty Dozen – Butchers

Στιγκιντριακοί – Dirtus Bologna

Σφυριά – Red-dicolo

Αγωνιστική 5/12

C-Drifters – Butchers

LA Hipsters  – Dirtus Bologna

Dirty Dozen – Σφυριά

Στιγκιντριακοί – Red-dicolo

Αγωνιστική 6/13

Butchers – Dirtus Bologna

C-Drifters – Σφυριά

LA Hipsters  – Στιγκιντριακοί

Dirty Dozen – Red-dicolo

Αγωνιστική 7/14

Dirtus Bologna – Σφυριά

Butchers – Στιγκιντριακοί

C-Drifters – Dirty Dozen

LA Hipsters  – Red-dicolo

Dynamic League – Α Όμιλος

Αγωνιστική 1/8

Heat B.C. – Κένταυροι

Chicago Tools – Glory Road

Τιρινίνι – High Post

Πασατέμπο Kings – Nothing But Net

Αγωνιστική 2/9

Chicago Tools – Heat B.C.

Τιρινίνι – Κένταυροι

Πασατέμπο Kings – Glory Road

High Post – Nothing But Net

Αγωνιστική 3/10

Κένταυροι – Glory Road

Heat B.C. – High Post

Chicago Tools – Πασατέμπο Kings

Τιρινίνι – Nothing But Net

Αγωνιστική 4/11

Glory Road – High Post

Κένταυροι – Πασατέμπο Kings

Heat B.C. – Τιρινίνι

Chicago Tools – Nothing But Net

Αγωνιστική 5/12

High Post – Πασατέμπο Kings

Glory Road – Τιρινίνι

Κένταυροι – Chicago Tools

Heat B.C. – Nothing But Net

Αγωνιστική 6/13

Πασατέμπο Kings – Τιρινίνι

High Post – Chicago Tools

Glory Road – Heat B.C.

Κένταυροι – Nothing But Net

Αγωνιστική 7/14

Τιρινίνι – Chicago Tools

Πασατέμπο Kings – Heat B.C.

High Post – Κένταυροι

Glory Road – Nothing But Net

Dynamic League – Β Όμιλος

Αγωνιστική 1/8

ΟΜΕΚΟ – Pigs

Undertakers – Underdogs

Titans – Ζαππατίστας

KMC B.C. – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 2/9

Pigs – Underdogs

ΟΜΕΚΟ – Ζαππατίστας

Undertakers – KMC B.C.

Titans – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 3/10

Underdogs – Ζαππατίστας

Pigs – KMC B.C.

ΟΜΕΚΟ – Titans

Undertakers – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 4/11

Ζαππατίστας – KMC B.C.

Underdogs – Titans

Pigs – Undertakers

ΟΜΕΚΟ – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 5/12

KMC B.C. – Titans

Ζαππατίστας – Undertakers

Underdogs – ΟΜΕΚΟ

Pigs – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 6/13

Titans – Undertakers

KMC B.C. – ΟΜΕΚΟ

Ζαππατίστας – Pigs

Underdogs – Σουβλέηκερς

Αγωνιστική 7/14

Undertakers – ΟΜΕΚΟ

Titans – Pigs

KMC B.C. – Underdogs

Ζαππατίστας – Σουβλέηκερς

Challenge League – Α Όμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

Ερμής – Angels

Χαμένα Ταλέντα – Scavs

Athens Supergrungers – B.C. Abla

Ρούκουνες – The EVO

Αγωνιστική 2/9

Angels – Scavs

Ερμής – B.C. Abla

Χαμένα Ταλέντα – Ρούκουνες

Athens Supergrungers – The EVO

 

Αγωνιστική 3/10

Scavs – B.C. Abla

Angels – Ρούκουνες

Ερμής – Athens Supergrungers

Χαμένα Ταλέντα – The EVO

Αγωνιστική 4/11

B.C. Abla – Ρούκουνες

Scavs – Athens Supergrungers

Angels – Χαμένα Ταλέντα

Ερμής – The EVO

Αγωνιστική 5/12

Ρούκουνες – Athens Supergrungers

B.C. Abla – ΧαμέναΤαλέντα

Scavs – Ερμής

Angels – The EVO

Αγωνιστική 6/13

Athens Supergrungers – Χαμένα Ταλέντα

Ρούκουνες – Ερμής

B.C. Abla – Angels

Scavs – The EVO

Αγωνιστική 7/14

Χαμένα Ταλέντα – Ερμής

Athens Supergrungers – Angels

Ρούκουνες – Scavs

B.C. Abla – The EVO

Challenge League – Β Όμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

Buzzer Βγείτερ – Ξεφτιλάιζερς

Remal Madri – Pick ‘n’ Troll

Havana Rum – Miners

Μπάσχετοι – Έμπυροι B.C.


Αγωνιστική 2/9

Remal Madri – Buzzer Βγείτερ

Havana Rum – Ξεφτιλάιζερς

Μπάσχετοι – Pick ‘n’ Troll

Miners – Έμπυροι B.C.

 

Αγωνιστική 3/10

Havana Rum – Remal Madri

Μπάσχετοι – Buzzer Βγείτερ

Miners – Ξεφτιλάιζερς

Pick ‘n’ Troll – Έμπυροι B.C.

Αγωνιστική 4/11

Ξεφτιλάιζερς – Pick ‘n’ Troll

Buzzer Βγείτερ – Miners

Remal Madri – Μπάσχετοι

Havana Rum – Έμπυροι B.C.

Αγωνιστική 5/12

Pick ‘n’ Troll – Miners

Ξεφτιλάιζερς – Μπάσχετοι

Buzzer Βγείτερ – Havana Rum

Remal Madri – Έμπυροι B.C.

Αγωνιστική 6/13

Miners – Μπάσχετοι

Pick ‘n’ Troll – Havana Rum

Ξεφτιλάιζερς – Remal Madri

Buzzer Βγείτερ – Έμπυροι B.C.

Αγωνιστική 7/14

Μπάσχετοι – Havana Rum

Miners – Remal Madri

Pick ‘n’ Troll – Buzzer Βγείτερ

Ξεφτιλάιζερς – Έμπυροι B.C.

Challenge League – Γ Όμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

Los Rebels – Lazers B.C.

Ήρεμη Δύναμη – ΑΟΘ Legends

ΑΟ Άνδρου – LA Stripers

Αστέρας Ευελπίδων – Gademians

Αγωνιστική 2/9

ΑΟ Άνδρου – Ήρεμη Δύναμη

Αστέρας Ευελπίδων – Los Rebels

LA Stripers – Lazers B.C.

ΑΟΘ Legends – Gademians

 

Αγωνιστική 3/10

Ήρεμη Δύναμη – Los Rebels

ΑΟ Άνδρου – Lazers B.C.

Αστέρας Ευελπίδων – ΑΟΘ Legends

LA Stripers – Gademians

Αγωνιστική 4/11

Αστέρας Ευελπίδων – ΑΟ Άνδρου

LA Stripers – Ήρεμη Δύναμη

ΑΟΘ Legends – Los Rebels

Lazers B.C. – Gademians

Αγωνιστική 5/12

Lazers B.C. – ΑΟΘ Legends

Los Rebels – LA Stripers

Ήρεμη Δύναμη – Αστέρας Ευελπίδων

ΑΟ Άνδρου – Gademians

Αγωνιστική 6/13

ΑΟΘ Legends – LA Stripers

Lazers B.C. – Αστέρας Ευελπίδων

Los Rebels – ΑΟ Άνδρου

Ήρεμη Δύναμη – Gademians

Αγωνιστική 7/14

LA Stripers – Αστέρας Ευελπίδων

ΑΟΘ Legends – ΑΟ Άνδρου

Lazers B.C. – ΉρεμηΔύναμη

Los Rebels – Gademians

Championship – ΑΌμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

Anonymous – Paranormal Inactivity B.C.

Team 70s B.C. – MyRema State Warriors

Τουβλέικερς – Bacardi Tel Aviv

Coffeewaukee Bugs – Τεμπελέηκερς

Αγωνιστική 2/9

Paranormal Inactivity B.C. – MyRema State Warriors

Anonymous – Bacardi Tel Aviv

Team 70s B.C. – Coffeewaukee Bugs

Τουβλέικερς – Τεμπελέηκερς

 

Αγωνιστική 3/10

MyRema State Warriors – Bacardi Tel Aviv

Paranormal Inactivity B.C. – Coffeewaukee Bugs

Anonymous – Τουβλέικερς

Team 70s B.C. – Τεμπελέηκερς

Αγωνιστική 4/11

Bacardi Tel Aviv – Coffeewaukee Bugs

MyRema State Warriors – Τουβλέικερς

Paranormal Inactivity B.C. – Team 70s B.C.

Anonymous – Τεμπελέηκερς

Αγωνιστική 5/12

Coffeewaukee Bugs – Τουβλέικερς

Bacardi Tel Aviv – Team 70s B.C.

MyRema State Warriors – Anonymous

Paranormal Inactivity B.C. – Τεμπελέηκερς

Αγωνιστική 6/13

Τουβλέικερς – Team 70s B.C.

Coffeewaukee Bugs – Anonymous

Bacardi Tel Aviv – Paranormal Inactivity B.C.

MyRema State Warriors – Τεμπελέηκερς

Αγωνιστική 7/14

Team 70s B.C. – Anonymous

Τουβλέικερς – Paranormal Inactivity B.C.

Coffeewaukee Bugs – MyRema State Warriors

Bacardi Tel Aviv – Τεμπελέηκερς

Championship – Β Όμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

HPV – Μπίρι Μπίρι

Carnavaliers – Aces

Αρβάλα – Drafts

Ρεπό: The Saints

Αγωνιστική 2/9

Μπίρι Μπίρι  – Aces

HPV – Drafts

Carnavaliers – The Saints

Ρεπό:  Αρβάλα

 

Αγωνιστική 3/10

Aces – Drafts

Μπίρι Μπίρι  – The Saints

HPV – Αρβάλα

Ρεπό:  Carnavaliers

Αγωνιστική 4/11

Drafts – The Saints

Aces – Αρβάλα

Μπίρι Μπίρι  – Carnavaliers

Ρεπό: HPV

Αγωνιστική 5/12

The Saints – Αρβάλα

Drafts – Carnavaliers

Aces – HPV

Ρεπό:  Μπίρι Μπίρι

Αγωνιστική 6/13

Αρβάλα – Carnavaliers

The Saints – HPV

Drafts – Μπίρι Μπίρι

Ρεπό: Aces

Αγωνιστική 7/14

Carnavaliers – HPV

Αρβάλα – ΜπίριΜπίρι

The Saints – Aces

Ρεπό:  Drafts

Championship – Γ Όμιλος

 

Αγωνιστική 1/8

Catenazio B.C.  – Kallithea Pimps

Desperado – Serden B.C.

Halia Mavericks – Buzzer Beeres

Gunners – Ακαδημίες Red-dicolo

Αγωνιστική 2/9

Kallithea Pimps – Serden B.C.

Catenazio B.C.  – Buzzer Beeres

Desperado – Gunners

Halia Mavericks – Ακαδημίες Red-dicolo

 

Αγωνιστική 3/10

Serden B.C. – Buzzer Beeres

Kallithea Pimps – Gunners

Catenazio B.C.  – Halia Mavericks

Desperado – Ακαδημίες Red-dicolo

Αγωνιστική 4/11

Buzzer Beeres – Gunners

Serden B.C. – Halia Mavericks

Kallithea Pimps – Desperado

Catenazio B.C.  – Ακαδημίες Red-dicolo

Αγωνιστική 5/12

Gunners – Halia Mavericks

Buzzer Beeres – Desperado

Serden B.C. – Catenazio B.C.

Kallithea Pimps – Ακαδημίες Red-dicolo

Αγωνιστική 6/13

Halia Mavericks – Desperado

Gunners – Catenazio B.C.

Buzzer Beeres – Kallithea Pimps

Serden B.C. – Ακαδημίες Red-dicolo

Αγωνιστική 7/14

Desperado – Catenazio B.C.

Halia Mavericks – Kallithea Pimps

Gunners – Serden B.C.

Buzzer Beeres – Ακαδημίες Red-dicolo